Technologia

Niezależnie od posiadanej infrastruktury każdy w pełni efektywnie może wykorzystać naszą technologię. Pracujemy zarówno z wykorzystaniem istniejących systemów opartych na WIFI/BLE/3D jak również przy pomocy zaprojektowanych i opatentowanych przez CHERRY urządzeń.

Nie ma prostszego i bardziej efektywnego sposobu na rozpoczęcie nowej ery w zarządzaniu placówką handlową.

Zobacz jak to robimy

Używamy specjalnie zaprojektowane urządzenia

Specjalnie zaprojektowane sensory WIFI monitorują ruch klientów w centrum handlowym. Urządzenia są kompletnie nieinwazyjne i nie wymagają od klienta podjęcia jakiekolwiek aktywności, na przykład zainstalowania dedykowanej aplikacji.

Dzięki unikatowej technologii pozyskujemy dane

Wykorzystując unikatowy identyfikator pozyskujemy dane na poziomie urządzenia. Dzięki temu mamy informacje o poszczególnych klientach. Wiemy kiedy wchodzą, jak się poruszają, gdzie się zatrzymują i jak często powracają.

Zapewniamy pełną prywatność i poufność danych

Wszystkie dane pozyskane w ten sposób są kompletnie anonimowe. Nie zbieramy danych osobowych, danych o zawieranych transakcjach czy innych danych sensytywnych.

Zebrane dane poddajemy wielowątkowej analizie

Zebrane informacje trafiają do platformy analitycznej Indoor Trax. Po wielowątkowym i żmudnym procesie analitycznym przybierają postać raportów Business Intelligence.

Dostarczamy wiedzę typu Business Intelligence

Te dane pozwalają operatorom centrów i sieci handlowych pozyskiwać wiedze o klientach zbliżoną do tej w której posiadaniu są operatorzy ecommerce.

Wiemy co i kiedy potrzebują Wasi klienci

A to dopiero początek. Następnym etapem jest konwersja odwiedzających na klientów. A klientów w lojalnych ambasadorów!

Zacznij w pełni efektywnie korzystać z mocy Indoor Trax!

Jeżeli posiadasz już urządzenia zainstalowane przez jednego z poniższych dostawcow – jesteś natychmiast gotowy do rozpoczęcia współpracy z nami. Jeżeli nie – zainstaluj nasze sensory - najbardziej inteligentne urządzenia na rynku.

Wystarczy prąd i Internet!